Aanbod Natuur- en Milieueducatie Amstelveen

Smaakplezier op de BSO

Aanbod BSO
kinderen van 4 t/m 12 jaar
€ 20,00
Smaakplezier op de BSO
Maak een eetbare menukaart, schilder met groenten of creëer je eigen pluktuin.  De map Smaakplezier op de BSO staat boordevol smakelijke ideeën. Het menu bestaat uit 100 activiteiten, verdeeld over zes thema´s. Met de doekaarten uit de map kunnen kinderen zelfstandig aan de slag.

De activiteiten in de verschillende thema´s zijn met elkaar verbonden. Zo vullen sommige activiteiten elkaar aan. Kinderen onderzoeken de werking van gist in ´Het rijst de pan uit´, bakken vervolgens hun eigen brood in ´Ben jij de bakker?´ en bedenken een dans waarin zij het rijzen van brood uitbeelden in ´Ga jij mee op rijs?´

Je collega's beoordeelden dit product gemiddeld met een 7.

“Het was een leuk project. Een aanrader voor andere BSO’s”
BSO De Scheg, Uithoorn

Informatie

Periode het hele jaar
Niveau kinderen van 4 t/m 12 jaar
Locatie

 In de BSO.

Kosten € 20,00
Lesmateriaal

Producten worden zoveel mogelijk hergebruikt in Smaakplezier op de BSO. Hiervoor zijn speciale combinatietips bij de activiteiten beschreven. Zo kweken kinderen zelf kruiden in het thema Pluktuin, die zij vervolgens gebruiken bij een kookactiviteit of bij het spel waarbij ze gedroogde en verse kruiden bj elkaar zoeken.

Opmerkingen

Waarom Smaakplezier op de BSO?

Door te ruiken, voelen, proeven, horen en zien ervaren kinderen hoe leuk het is om met eten bezig te zijn. Kinderen gaan aan de slag met gezonde producten. Gezond en lekker eten is belangrijk. Kinderen houden van proefjes doen.  In Smaakplezier gaan ze zelf experimenteren met eten. De activiteiten zijn leuk en leerzaam.

Wil je dit product bestellen? Stuur dan een mail naar [email protected], onder vermelding van:

  • naam + nummer van het product;
  • gewenste periode (maximaal 4 weken);
  • NAW van de BSO
  • groepsnaam + aantal kinderen;
  • naam leidster;
  • naam contactpersoon;
  • factuuradres van de BSO